Kompozycja suszonych kwiatów na tle analogowego zegara.

Nasi seniorzy na koncercie w Willi „La Musica” w Nałęczowie

W słoneczne popołudnie, 11 września 2018 r. uczestnicy Klubu Seniora w Gołębiu wzięli udział w kameralnym koncercie w Nałęczowie. Willa „La Musica” to obiekt z kawiarnią artystyczną, prowadzoną przez Małgorzatę i Waldemara Ziemnickich.
Wystrój kawiarni nawiązuje do lat 40-tych i 50-tych minionego stulecia: dużo pięknych kwiatów, scena na której usytuowany jest wspaniały czarny fortepian (Bechstein), bufet, kominek, mnóstwo kinkietów, lamp, płonących świec. Doskonałe połączenie stylu, dobrego gustu i oświetlenia. Do tego aromat kawy i smak kawiarnianych smakołyków. W centrum wydarzenia zaś wokalistka i pianista, powszechnie uznani w świecie muzycznym artyści – Małgorzata i Waldemar Ziemniccy (fortepian, akordeon), w starannie wyselekcjonowanym repertuarze. Wszystko to wyzwala zachwyt, relaks i szczere uznanie gości.

To tutaj nasi seniorzy z Klubu Seniora w Gołębiu mogli wrócić wspomnieniami do swojej młodości. Specjalnie dla nich odbył się koncert pt. „Pod niebem Paryża”. W programie znalazły się między innymi utwory legendarnej piosenkarki Edith Piaf. Muzyce towarzyszyła narracja – komentarz na bazie biografii piosenkarki. Dopełnieniem tego subtelnego popołudnia były kawiarniane smakołyki oraz wspólne wykonanie finałowej piosenki „Padam padam”. Oczywiście nie obyło się bez bisów. W związku z rokiem odzyskania niepodległości wszyscy wykonali naszą polską piosenkę „Tylko we Lwowie”.

 

https://www.gops.pulawy.pl/wp-content/uploads/2017/12/efs960.jpg